BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfötter 15175224
nr 1517 5224
Bordslampfötter
ett par, mässing, NAFA. Höjd: 40 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:03:17
19/1 14:30:00
100 kr
21/1 18:34:34
Mässing